Oferta ośrodka uzależnień AGNUS

Oferta

Ośrodek leczenia uzależnieńPrywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus to doświadczona placówka z Poznania, która specjalizuje się w pomocy osobom uzależnionym od różnych substancji psychoaktywnych i nie tylko. Od wielu lat zajmujemy się odtruwaniem i fachowym leczeniem – tak, by pomóc wszystkim potrzebującym wyjść ze szponów niszczących nałogów.

Detoks przeprowadzamy profesjonalnie i w sposób bezpieczny dla zdrowia pacjenta. Nad całym procesem, jakim jest odtruwanie czuwają najlepsi specjaliści – lekarze, psycholodzy i  terapeuci.

Odtruwanie w naszym ośrodku w Poznaniu przeprowadzane jest według sprawdzonych schematów, które bazują na najlepszych metodach leczenia i zajmowania się pacjentem przechodzącym detox.

Naszą najważniejszą misją jest niesienie pomocy i zapewnienie jej wszystkim pacjentom – zarówno podczas detoksu, jak i we właściwej fazie wychodzenia z nałogu. Wszystko robimy po to, by osoba uzależniona, która zgłasza się do naszego środka, zlokalizowanego w miejscowości Poznań, miała jak największe szanse na pokonanie nałogu.

Detoks jest pierwszym i jednym z ważniejszych kroków podjętych ku prawidłowej terapii i leczeniu. To dzięki chęci poddania się odtruwaniu możemy zacząć skuteczną pracę, by uratować życie osoby uzależnionej. Naszych pacjentów otaczamy troskliwą opieką, dzięki której etap detoksu przebiega możliwie jak najłagodniej.

Po udanym detoksie jesteśmy w stanie rozpocząć skuteczne leczenie i terapię – tak, by nasi pacjenci mogli rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

Zachęcamy wszystkich potrzebujących do zgłaszania się na detox do naszego Prywatnego Ośrodka – Poznań.

Zapraszamy na odtrucie do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus – Poznań.

zadzwoń: 533 221 555 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | DetoxPoznan.pl