Odtrucie
narkotykowe

Odtrucie narkotykowe w najlepszych warunkach w Poznaniu

Ośrodek leczenia uzależnień - odtrucie narkotykoweW naszym Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Poznaniu mamy możliwość przeprowadzania odtruwania narkotykowego. Wiemy, jak trudno jest osobom uzależnionym przejść do etapu trzeźwości bez odtrucia, dlatego też jednym z naszych głównych celów jest pomoc potrzebującym w jak najłagodniejszym przejściu z etapu bycia „pod wpływem” do stanu, w którym będą mogli normalnie funkcjonować bez konieczności odurzania się.

Detox narkotykowy przeprowadzamy skutecznie już od wielu lat. Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny i metod leczenia, dzięki którym proces odtruć narkotykowych wiąże się z jak najmniejszą liczbą niedogodności dla osoby uzależnionej. Aby detox narkotykowy przebiegł bez zakłóceń i niepożądanych efektów, każdemu pacjentowi podawane są płyny oraz leki, które niwelują negatywne objawy odstawienia narkotyków. Na każdym etapie odtrucia narkotykowego nad pacjentem czuwa wykwalifikowany personel, który dba o jego bezpieczeństwo i jak najlepsze samopoczucie. Pacjenci, którzy zmagają się z problemem narkotykowym, otrzymują w naszym ośrodku w Poznaniu wszelką pomoc i opiekę podczas odtrucia narkotykowego. Stawiamy na spokojne przejście do stanu trzeźwości. Oferujemy skuteczne odtrucie. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie.

Odtruwanie narkotykowe to proces zarówno fizyczny, jak i psychiczny. W związku z tym, na każdym etapie odtrucia zapewniamy nie tylko opiekę lekarzy, ale również terapeutów. Pomogą oni z uporaniem się z problemami natury psychicznej, które mogą być skutkiem ubocznym procesu, podczas którego zachodzi odtruwanie narkotykowe. Poznań – miasto, w którym znajduje się nasz ośrodek – jest miejscem, gdzie wszystkie odtrucia prowadzone są tak, by zapewnić pacjentowi maksimum komfortu. Proces odtruwania pozwoli pacjentom na podjęcie skutecznej terapii, która pomoże im wyjść z nałogu.

Zapraszamy na odtrucie do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus– Poznań.

Zapraszamy na odtrucie do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus – Poznań.

zadzwoń: 533 221 555 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | DetoxPoznan.pl