Detoks
alkoholowy

Przeprowadzanie detoksu alkoholowego w Poznaniu

Ośrodek leczenia uzależnień - detoks alkoholowyUzależnienie alkoholowe to jedno z powszechniejszych uzależnień występujących w każdej społeczności. Nasz ośrodek AGNUS w Poznaniu specjalizuje się w przeprowadzaniu detoksu alkoholowego i udzielaniu pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Uzależnienie alkoholowe często przez długi czas pozostaje niezauważone przez samego uzależnionego i jego najbliższych. Bardzo łatwo przekroczyć cienką granicę, dzielącą okazyjne spożywanie alkoholu od momentu, w którym można już mówić o uzależnieniu i kiedy konieczne jest poddanie się detoxowi.

Uzależnionym proponujemy detox alkoholowy, który pozwoli im na skuteczne i długotrwałe przejście do stanu trzeźwości. Skutki nieprzystąpienia do odtruwania alkoholowego mogą być fatalne dla alkoholika. Bez detoksu uzależnienie od alkoholu może spowodować poważne choroby (np. marskość wątroby), a w dalszej perspektywie nawet śmierć. Nasz ośrodek w Poznaniu zapewnia profesjonalne odtrucie. Każdy detoks przeprowadzany jest przez przygotowanych do tego pracowników naszego ośrodka. Odtruwaniem zajmują się najlepsi specjaliści, którzy dbają o to, by wszyscy pacjenci posiadający problem alkoholowy mogli oczyścić swój organizm ze szkodliwych toksyn w sposób bezpieczny i maksymalnie komfortowy. Odtruwanie sprawia, że osoby uzależnione od alkoholu czują się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nad tym drugim aspektem podczas odtrucia czuwa sztab terapeutów i psychologów, którzy gotowi są nieść pomoc naszym pacjentom.

Nasz ośrodek w mieście Poznań zapewnia detox bezpieczny dla pacjenta. Dbamy o to, by żadna uzależniona osoba nie odczuwała strachu i lęków. Zapewniamy przyjazną i komfortową atmosferę, dzięki której negatywne skutki odtrucia przy problemach alkoholowych są minimalizowane.

Alkoholizm wpływa destrukcyjnie na osobę uzależnioną, a także na życie najbliższej rodziny. Dlatego tak ważną decyzją jest detoks i zgodzenie się na to, by dokonać odtrucia organizmu. Pomyślnie przeprowadzone odtruwanie pozwala nam na rozpoczęcie żmudnej terapii i właściwego leczenia, które pozwolą naszym pacjentom rozpocząć nowe życie w stanie stałej trzeźwości.

Każde odtrucie jest dla nas powodem do satysfakcji i jeszcze bardziej mobilizuje nas do tego, by nieść pomoc naszym pacjentom, którzy potrzebują detoxu.

Zapraszamy na odtrucie do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus – Poznań.

zadzwoń: 533 221 555 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | DetoxPoznan.pl